Schéma zapojení a způsob použití termostatů

Typ:       Ovládací prvek: Technický popis: Jednoduchý popis funkce: Funkce v místnostech: Běžné použití  v místnosti: Poznámka:
Termostaty
EBERLE
DSE 2T DSD 2T - Analogové - ovládací prvek je kolečko. THERMO+ Prostorový Reguluje na základě teploty místnosti. Regulace teploty v místnostech  Veškeré místnosti v objektech do krytí IP30  
DSE 3T DSD 3T - Kombinovaný nebo také limiter Reguluje na základě teploty místnosti a podlahy.
DSE 4T DSD 4T - Digitální - ovládací prvek jsou tlačítka. Zkratka THERMO+. Prostorový  Reguluje na základě teploty místnosti. Regulace teploty v místnostech  Veškeré místnosti v objektech do krytí IP30  
Kombinovaný Reguluje na základě teploty místnosti a podlahy.
Universal  Termostat lze používat jako termostat prostorový, podlahový, nebo kombinovaný - limiter. Změna se provádí v menu přístroje.
Termostaty bezdrátové
 EBERLE
      Analogový - kolečko Prostorový - jedná se pouze o vysílač - k správné funkci je nutné dokoupit PŘIJÍMAČ RF SIGNÁLU Reguluje teplotu místnosti z libovolného místa objektu (max. do 20 metrů od přijímače) dálkové ovládání. Bezdrátová regulace teploty v místnostech Veškeré místnosti v objektech do krytí IP30  
      Digitální - tlačítko Prostorový - jedná se pouze o vysílač - k správné funkci je nutné dokoupit PŘIJÍMAČ RF SIGNÁLU Reguluje teplotu místnosti z libovolného místa objektu (max. do 20 metrů od přijímače) dálkové ovládání. Bezdrátová regulace teploty v místnostech. Veškeré místnosti v objektech do krytí IP30  
      Přijímač RF signálu Přijímač signálu analogového a digitálního termostatu EBERLE.  Spínací --- bezpotencionální samostatný spínací kontakt, spíná libovolné ovládací napětí  do 230V/16A (2A). Umisťuje se v blízkosti ovládaného zařízení např. kotle, připojení topných kabelů Kotelny, rozvaděče teplé vody atd.  
      Přijímač RF signálu - 4 kanálový Přijímač signálu analogového a digitálního termostatu EBERLE.  4x přepínací --- bezpotencionální samostatný spínací kontakt, spíná libovolné ovládací napětí  do 230V/16A (2A). Umisťuje se v blízkosti ovládaného zařízení. Kotelny, rozvaděče teplé vody atd.  
      Opakovač signálu
 zesilovač
Zesiluje signál bezdrátových termostatů EBERLE Zesiluje signál mezi bezdrátovými termostaty EBERLE a přijímačem EBERLE V případě, že vzdálenost mezi termostatem (vysílačem) a přijímačem je velká nebo jsou tam překážky, které zkracují vysílací vzdálenost je nutné signál zesílit pro správnou funkci termostatu.     
Infrasenzory
 PIR čidla
      Reagují na neviditelné infračervené záření pohybujících se lidí a zvířat. Možnost montáže na stěnu a strop.  Spínače se používají k automatickému spínání osvětlení v místnostech. U všech výrobků lze nastavit čas sepnutí (max. 4 hodiny) a intenzitu osvětlení (2-2000lux). Intenzita osvětlení slouží k omezení doby svícení - když je světlo tak čidlo nesepne a když se setmí pod nastavenou úroveň, tak začne teprve spínat. Automatické spínání osvětlení s nastavením délky zapnutí osvětlení. Prostory které slouží k krátkodobému použití např. záchody, chodby atd.