Schéma zapojení a způsob použití termostatů

Typ:       Ovládací prvek: Technický popis: Jednoduchý popis funkce: Funkce v místnostech: Běžné použití  v místnosti: Poznámka:
Termostaty
EBERLE
DSE 2T DSD 2T - Analogové - ovládací prvek je kolečko. THERMO+ Prostorový Reguluje na základě teploty místnosti. Regulace teploty v místnostech  Veškeré místnosti v objektech do krytí IP30  
DSE 3T DSD 3T - Kombinovaný nebo také limiter Reguluje na základě teploty místnosti a podlahy.
DSE 4T DSD 4T - Digitální - ovládací prvek jsou tlačítka. Zkratka THERMO+. Prostorový  Reguluje na základě teploty místnosti. Regulace teploty v místnostech  Veškeré místnosti v objektech do krytí IP30  
Kombinovaný Reguluje na základě teploty místnosti a podlahy.
Universal  Termostat lze používat jako termostat prostorový, podlahový, nebo kombinovaný - limiter. Změna se provádí v menu přístroje.
Termostaty bezdrátové
 EBERLE
      Analogový - kolečko Prostorový - jedná se pouze o vysílač - k správné funkci je nutné dokoupit PŘIJÍMAČ RF SIGNÁLU Reguluje teplotu místnosti z libovolného místa objektu (max. do 20 metrů od přijímače) dálkové ovládání. Bezdrátová regulace teploty v místnostech Veškeré místnosti v objektech do krytí IP30  
      Digitální - tlačítko Prostorový - jedná se pouze o vysílač - k správné funkci je nutné dokoupit PŘIJÍMAČ RF SIGNÁLU Reguluje teplotu místnosti z libovolného místa objektu (max. do 20 metrů od přijímače) dálkové ovládání. Bezdrátová regulace teploty v místnostech. Veškeré místnosti v objektech do krytí IP30  
      Přijímač RF signálu Přijímač signálu analogového a digitálního termostatu EBERLE.  Spínací --- bezpotencionální samostatný spínací kontakt, spíná libovolné ovládací napětí  do 230V/16A (2A). Umisťuje se v blízkosti ovládaného zařízení např. kotle, připojení topných kabelů Kotelny, rozvaděče teplé vody atd.  
      Přijímač RF signálu - 4 kanálový Přijímač signálu analogového a digitálního termostatu EBERLE.  4x přepínací --- bezpotencionální samostatný spínací kontakt, spíná libovolné ovládací napětí  do 230V/16A (2A). Umisťuje se v blízkosti ovládaného zařízení. Kotelny, rozvaděče teplé vody atd.  
      Opakovač signálu
 zesilovač
Zesiluje signál bezdrátových termostatů EBERLE Zesiluje signál mezi bezdrátovými termostaty EBERLE a přijímačem EBERLE V případě, že vzdálenost mezi termostatem (vysílačem) a přijímačem je velká nebo jsou tam překážky, které zkracují vysílací vzdálenost je nutné signál zesílit pro správnou funkci termostatu.     
Infrasenzory
 PIR čidla
      Reagují na neviditelné infračervené záření pohybujících se lidí a zvířat. Možnost montáže na stěnu a strop.  Spínače se používají k automatickému spínání osvětlení v místnostech. U všech výrobků lze nastavit čas sepnutí (max. 4 hodiny) a intenzitu osvětlení (2-2000lux). Intenzita osvětlení slouží k omezení doby svícení - když je světlo tak čidlo nesepne a když se setmí pod nastavenou úroveň, tak začne teprve spínat. Automatické spínání osvětlení s nastavením délky zapnutí osvětlení. Prostory které slouží k krátkodobému použití např. záchody, chodby atd.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení