Na co se často zapomíná při vybavování domácnosti?

DESIGN
očima odborníka, funkčnost a estetika...


V posledních letech došlo k výraznému pokroku ve vnímání důležitosti našeho životního prostoru. Design interiérů se začal řešit koncepčně. Důležitou roli zde hrají i detaily. Proto se OBZOR rozhodl přizvat ke spolupráci interiérovou designérku Kristýnu Jandíkovou, s jejími profesními zkušenostmi, a nyní Vám představujeme výsledek naší spolupráce. Vznikly nové kolekce barev respektující nejnovější trendy, ale i stávající nabídku se nám podařilo sladit hned s několika typy interiérů.

Vypínače obzor design


TIP designérky

„Často se stává, že se velmi pečlivě vybírá veškeré vybavení domácnosti a pak se opomene na důležité vizuální prvky v podobě domovní elektroinstalace. Zvolí se obyčejné, co nejlevnější vypínače, které celkovému vyznění interiérů uškodí. Stejnou péči je proto důležité věnovat i těmto podstatným detailům v návaznosti na koncept prostoru. Myslet na detail se totiž vyplatí. Přeji Vám, aby se Váš interiér obohacený o produkty společnosti OBZOR povedl a Vy se v něm cítili dobře. Tak totiž vzniká ten pravý domov.“

Ing. Kristýna Jandíková / www.xtina-design.cz

Interiérová designérka, která se věnuje především interiérům soukromých osob, ale podílí se také na komerčních projektech veřejných prostor. Je autorkou showroomu společnosti OBZOR na Designbloku 2014 a 2015, mezinárodní přehlídce designu, a také navrhla novou kolekci barev vypínačů Decente.