Na co se často zapomíná při vybavování domácnosti?

DESIGN
očima odborníka, funkčnost a estetika...


V posledních letech došlo k výraznému pokroku ve vnímání důležitosti našeho životního prostoru. Design interiérů se začal řešit koncepčně. Důležitou roli zde hrají i detaily. Proto se OBZOR rozhodl přizvat ke spolupráci interiérovou designérku Kristýnu Jandíkovou, s jejími profesními zkušenostmi, a nyní Vám představujeme výsledek naší spolupráce. Vznikly nové kolekce barev respektující nejnovější trendy, ale i stávající nabídku se nám podařilo sladit hned s několika typy interiérů.

Vypínače obzor design


TIP designérky

„Často se stává, že se velmi pečlivě vybírá veškeré vybavení domácnosti a pak se opomene na důležité vizuální prvky v podobě domovní elektroinstalace. Zvolí se obyčejné, co nejlevnější vypínače, které celkovému vyznění interiérů uškodí. Stejnou péči je proto důležité věnovat i těmto podstatným detailům v návaznosti na koncept prostoru. Myslet na detail se totiž vyplatí. Přeji Vám, aby se Váš interiér obohacený o produkty společnosti OBZOR povedl a Vy se v něm cítili dobře. Tak totiž vzniká ten pravý domov.“

Ing. Kristýna Jandíková / www.xtina-design.cz

Interiérová designérka, která se věnuje především interiérům soukromých osob, ale podílí se také na komerčních projektech veřejných prostor. Je autorkou showroomu společnosti OBZOR na Designbloku 2014 a 2015, mezinárodní přehlídce designu, a také navrhla novou kolekci barev vypínačů Decente.


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení