Neohodnoceno

Kompostér ECOCOMPOSTER 280 l

Kompostéry ECOCOMPOSTER rychle přeměňují odpad na kompost  díky optimalizovanému větracímu systému. Snadno se plní velkým vhozovým otvorem a snadné je rovněž odebírání hotového kompostu.


 

Můžeme doručit do:
27.10.2020
Skladem
Kód: 255-70172
Značka: Garantia
790 Kč –6 % 740 Kč
Kategorie: Kompostéry a pěstování rostlin
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Hmotnost: 8kg
Materiál: polyprophylen
Délka: 790mm
Šířka: 790mm
Výška: 840mm
390 komposter ecocomposter 280 l
790 Kč –6 %

Bioodpad je organická (v půdě rozložitelná) hmota, která v sobě váže spousty živin, které můžeme ve formě kompostu navracet do půdy.
 

Mezi bioodpad patří:
listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce, zbytky pečiva i vařených jídel, skořápky z vajíček a ořechů, lepenka, papírové kapesníky, ubrousky, zvadlé květiny, zemina z květináčů, posekaná tráva, větvičky, plevel, podestýlka a trus domácích zvířat, pilinypopel ze dřeva, stará zemina, peří, chlupy, vlasy, jedlý olej (v menším množství a nasáknutý do savého ubrousku nebo pilin).

Mezi bioodpad nepatří:
zbytky jídel (tzv. gastroodpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další bioologicky nerozložitelné odpady.
 

Německý výrobce Otto Graf