Neohodnoceno

Filtr na dešťovou vodu HYDRA RAINMASTER TRIO

Špičkové kombinované filtrační zařízení Rainmaster TRIO se používá všude tam, kde je potřeba odfiltrovat z dešťové vody mechanické nečistoty pomocí prvního filtru HYDRA, přičemž do druhé a třetí prázdné nádoby můžete použít patronu dle vlastních požadavků dalšího stupně filtrace. Například jemnější, nebo chemicko fyzikální filtrační patrony.

Skladem
Kód: 728
Značka: Rainmaster
2 890 Kč 2 388 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství k podzemním nádržím na vodu
Doba doručení: cca 8 pracovních dnů

Trojitý filtr je vhodný na každou situaci. Slouží jako ideální, prvotní filtrace zejména obecní vody, protože se skládá ze dvou mechanických předfiltrů a uhlíkového filtru na chlor. Dokonale pročistí vodu a ochrání další přístroje před poškozením.

Vodní filtr TRIO je dodáván v kompletní sadě čili samotné 3 filtry, klíč, držák uchycení, 2x mechanická filtrační vložka rozdílné propustnosti a uhlíková filtrační vložka.

Použití:

Filtr je určen pro filtraci studené vody ve vodovodním potrubí, umísťuje se však i pod kuchyňský dřez. Obal se vyznačuje vylepšeným tvarem a zvýšenou tvrdostí plastů oproti klasickým potrubním filtrům, díky kterým zvládne provozní tlak až do 10 barů. Při instalaci doporučujeme umístit před vstup do filtru uzavírací ventil pro snadnější výměnu filtračních vložek.

 

Mechanická filtrační vložka: mechanická polypropylenová filtrační vložka odstraní z vody sedimenty, jako jsou písek, hlína, štěrk, rez, vlasy a všechny další mechanické nečistoty nacházející se ve vodě. Mechanická filtrace slouží jako ochrana domácích spotřebičů, zařízení či úpraven vody před zanesením pevnými nerozpustnými látkami, což může mít za následek jejich poškození, případně úplné zničení.

Uhlíková vložka k trio filtru

Uhlíková filtrační vložka: účinně odstraňuje z vody chlor a jeho sloučeniny. Aktivní uhlí odstraní také trihalometany, takzvané "THM", které vznikají při reakci chloru s mikroorganismy a jsou vysoce karcinogenní. Filtr zbaví vodu i dalších škodlivých organických látek, jako jsou bakterie, pesticidy, herbicidy, těžké kovy a fenoly, také výrazně zlepší nepříjemnou chuť a vůni vody.